تشریفات مجالس

گل آرایی ، طراحی و چیدمان مجالس عروسی میهمانان و عروسی

گل آرایی مراسم عروسی

خدمات مجالس خوشبختی با وقوف به اهمیت این موضوع ضمن تهیه آرشیوی از آلبوم های گل آرایی و ژورنال های دکوراسیون انواع مجالس روز اروپا و آمریکا اقدام به تحقیق و جمع آوری شکیل ترین و بروزترین الگو های تزئین گل در ایران و سایر نقاط جهان نموده تا با الهام گرفتن از جدیدترین مدل ها و مطابقت با سلیقه مجالس ایرانی، بهترین شیوه ها و الگوهای گل آرایی متناسب با هر مجلس را عرضه کند. دقت و ظرافت بکار رفته درگل آرایی و رنگ آمیزی مجالس تشریفات خوشبختی در هر مهمانی باعث تمایز و منحصر بفرد شدن هر مراسم می شود و در ضمن شکوه خیره کننده آن روز عکس های زیبا وخاطره انگیزی بجا خواهد گذاشت.

 

عناصر گل آرایی در مراسم عروسی و میهمانی ها

گل آرایی مراسم و محل برگزاری یکی از جذاب ترین بخش ها می باشد. وقتی تزئینات عروسی با یک گل آرایی شکیل و زیبا همراه باشد اولین عنصر تاثیرگذار بر زیبای مراسم عروسی شما خواهد بود. گل آرایی دربرگزاری مراسم عروسی در بخش های مختلف انجام می گیرد.

1- گل آرایی مسیر ورود عروس و داماد و میهمانان

گل آرایی مراسم عروسی

حرفه ای بودن این قسمت باعث جلب توجه اولیه می شود که این خود دیدگاه مثبت نسبت به دیزاین مراسم ایجاد میکند.

2- گل آرایی میزهای میهمانان

ماتلاش میکنیم میهمانان با یک سلیقه جدید وست روبرو شوند تا تزیینات ونوع چیدمان گل وشمعدان بطوربرجسته درذهنشان بماند.

3- جایگاه عروس داماد

طبیعیست که همه ی عکس ها و فیلم های به یادماندنی با میهمانان و دوستان نزدیک پیش زمینه اش جایگاه است پس قطعا ما سعی میکنیم با کمک و اعمال سلیقه شما شیک ترین کار را ارائه دهیم.

4- میزهای تزیینی ویادبود

گل آرایی مراسم عروسی

 که در اصل نمونه و نماد هر تشریفات میتواند باشد پس هرچه زیباتربودن آن احساس خوب ومثبت را به تشریفات خوشبختی ایجاد خواهد کرد.

5- میزشام

تزیینات و چیدمان درست میزشام احترام به میهمانان عزیز میباشد تشریفات خوشبختی سعی می کند همواره به مرتب و تمیز بودن محل شام اهمیت فوق العاده ای دهد.

نحوه گل آرایی مراسم عروسی

گل آرایی درعروسی به چندموردبستگی دارد. .که شامل فصل برگزاری مراسم,سلیقه عروس داماد ومواردی که برای گل آرایی درنظرداریم ودرنهایت میزان هزینه وبودجه ای که برای گل آرایی مراسم خود درنظرگرفته اید.

گل آرایی مراسم عروسی

گروه تشریفات خوشبختی درقسمت تشریفات عروس خود نسبت به گل آرایی عروسی دیدگاه ویژه ای دارد .وبرای آن اهمیت ویژه ای قائل است. درخدمات مجالس خوشبختی و درعروسی های برگزارشده عموما ازسبک گل آرایی سفید برای تزئینات عروسی استفاده می شود درمواردی هم که عروس وداماد نظرخاصی درموردرنگ گل ها و سبک گل آرایی داشته باشند نیز از نظر آنها پیروی میشود.

 

خدمات گل آرایی حرفه ای مطابق با دیزاین روز دنیا و با استفاده از کادری مجرب و اختصاصی مناسب با سلیقه شما از ویژگیهای گروه تشریفات خوشبختی به شمار می آید.

 

گل آرایی مراسم عروسی
گل آرایی مراسم عروسی
گل آرایی مراسم عروسی
گل آرایی مراسم عروسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.83 (3 Votes)