تشریفات مجالس

آشپزخانه تشریفات خوشبختی برای مراسم میهمانی و عروسی

خدمات مجالس خوشبختی علاوه بر دیزاین اختصاصی با بهره گیری از آشپزخانه اختصاصی خود قصد دارد در زمینه ی غذای عروسی به بالاترین سطح مطلوب رسیده و غذایی با کیفیت عالی را به میهمانان خود ارائه کند . استفاده از متریال مرغوب و آشپزان حرفه ای در این زمینه به ما یاری می رسانند.

 

آشپزخانه اختصاصی

29

گروه تشریفات مجالس خوشبختی دارای آشپزخانه ای اختصاصی درمنطقه استاد معین خیابان آزادی وآشپزخانه مجهز وصنعتی در باغ اختصاصی خود درمحل برگزاری مراسم میباشد.از تمام بحث هایی که برای یک مراسم فوق العاده حرفه ای وبی نقص بگذریم میتوان گفت باید بحث غذا در کیفیت ,کمیت ,بهداشت وتخصص در پخت نقش بسیار مهمی را ایفا کند.
بخش آشپزخانه تشریفات خوشبختی بامدیریت تدارکات قوی وسرآشپزی فوق العاده متخصص و نام آشنا در کترینگ وتهیه غذا های سطح تهران از فوق العاده ترین ومتنوع ترین غذاهای باکیفیت درمنوی آشپزخانه خود بهره مند است.

 

طبق برنامه ریزی های انجام شده ودراز مدت در بخش آشپزخانه سعی شده است ضمن استفاده از مکان کاملا بهداشتی و استاندارد برای طبخ غذا از مواد اولیه بسیار کارشناسی شده ودارای کیفیت استفاده شود.

 

پرسنل آشپزخانه

پرسنل آشپزخانه تشریفات مجالس خوشبختی از افراد تحصیل کرده تشکیل شده است .یک نفر ناظر کیفی در بخش آشپزخانه ,غذای تهیه شده برای هر مراسم را تست وارزیابی میکند .این خود باعث میشود تشریفات خوشبختی از لحاظ آشپزخانه وغذا هر روز درمسیر پیشرفت وارتقاء کیفی باشد. زیرا ما وکارشناسان تشریفات تاثیر بسزای غذا چه از لحاظ طعم وکیفیت و چه از لحاظ طبخ وکمیت برای جلب رضایت مشتریان و میهمانان کترینگ تشریفات خوشبتی را تجربه نموده ایم.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)